ue

Platformy przyschodowe Lehner

Hipermarket Auchan w Lublinie, Al. Witosa 32
Dźwig platormowy typ Omega, tor krzywoliniowy, wymiary platformy 800 x 900, udźwig 225 kg, długość toru ok. 15 m.

Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu
Platforma Omega, udźwig 225 kg, tor długości ok 17 m, 4 przystanki, wysokość podnosznia 7,4 m, wymiar platformy 800 x 900 mm.

Zobacz list referencyjny
[Pobierz]

Centrum Żołnierza Weterana Misji Zagranicznych ul. Puławska w Warszawie.
Dźwig platformowy typ Delta, tor prosty o długości ok. 3 m, udźwig 225 kg, prowadnice wykonane ze stali nierdzewnej, wymiar platformy 800 x 1000 mm.

Sala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kraśniku, ul. Urzędowska 435.
Platforma typ Delta, tor prosty, wymiary platformy 800 x 1000, długość toru ok. 3 m, udźwig 300 kg.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektulaną w Poniatowej, ul. Młodzieżowa.
Platforma typ Omega, 225 kg, 800x900 mm, 4 przystanki, dłogość toru około 14 m, 4 zakręty 180 stopni.

Liceum Ogólnokształcące w Poniatowej, ul. 11 Listopada.
Dźwig platformowy typ Delta (prosty tor jazdy), wymiary platformy: 750 x 850 mm, udźwig 225 kg, długość toru: ok. 3 m.

Budynek Służb Granicznych w Dorohusku.
Dźwig platformowy typ Omega, tor krzywoliniowy o długości 11 m, instalacjia wewnętrzna, wymiary o 800 x 900 mm.

wybierz
doświadczenie

Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

więcej

Części zamienne i komponenty do dźwigów osobowych oraz towarowych

Części zamienne
do dźwigów osobowych

Działalność firmy Lift Service Komponenty Sp. z o.o. opiera się na sprzedaży części dźwigowych i komponentów do dźwigów, między innymi do dźwigów osobowych. Współpracując z producentem Lift Service S.A. oraz innymi firmami produkujących dźwigi osobowe, dostarczamy najlepszych, nowoczesnych i niezawodnych części zamiennych do dźwigów osobowych oraz komponenty dźwigowe, które pozwalają na sprawne działanie urządzeń. Dźwigi osobowe to obecnie bardzo skomplikowane konstrukcyjnie urządzenia, które wymagają serwisowania, a czasami napraw w przypadku wystąpienia awarii. Żeby podróżowanie windą osobową było zawsze bezpieczne, a działanie urządzenia nie powodowało zbędnych przestojów, muszą być one serwisowane i remontowane z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych do dźwigów osobowych. Od tego zależy poczucie bezpieczeństwa użytkowników, ale i spokój ducha administratorów budynków. Części zamienne do dźwigów osobowych proponowane przez naszą firmę to gwarancja niezawodności. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom dźwigowym serwisanci mogą szybko przeprowadzić skuteczną naprawę, wymienić podzespoły mechaniczne, hydrauliczne i elektryczne w wielu rodzajach wind. Każda firma, która jest zainteresowana współpracą w zakresie zakupu lub regularnych dostaw części zamiennych do dźwigów osobowych, może polegać na doradcach Lift Service Komponenty Sp. z o.o.

Części zamienne
do dźwigów towarowych

Lift Service Komponenty Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą części i komponentów dźwigowych do dźwigów towarowych produkowanych przez Lift Service S.A. oraz innych producentów znanych na rynku. Oferuje części zamienne do dźwigów towarowych niezbędne podczas wykonywania prac serwisowych, naprawczych, po awarii oraz modernizacji. Przede wszystkim firma skupia się na częściach zamiennych do wind towarowych, dźwigów gastronomicznych, wind towarowo-osobowych. Firma, ściśle współpracując z producentami wind towarowych, dba, by części dźwigowe do nich gwarantowały funkcjonalność urządzeń, bezpieczeństwo korzystania z nich oraz zawsze sprawne działanie dźwigów towarowych. Dostarcza części do wind towarowych mechaniczne, elektroniczne, hydrauliczne i inne, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie urządzenia. To pozwala na szybką modernizację, naprawę, remont urządzeń dźwigowych wykorzystywanych np. w przemyśle, logistyce, handlu, rolnictwie. Lift Service Komponenty Sp. z o.o. współpracuje z montażystami i serwisantami wind, w zakresie dostarczania części do dźwigów towarowych gwarantujących ich niezawodność i bezpieczne funkcjonowanie. Komponenty dźwigowe idealnie pasują do urządzeń największych światowych producentów i pozwalają na szybkie przeprowadzenie wszelkich działań mających na celu ich sprawne funkcjonowanie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.