ue

O firmie

Spółka Lift Service Komponenty Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie powstała w lipcu 2007r.

Jej udziałowcem jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. jeden z największych producentów urządzeń dźwigowych w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż części i podzespołów do dźwigów osobowych i towarowych produkowanych przez Lift Service S.A jak i innych producentów. Oferujemy najwyższej jakości produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Naszymi klientami są firmy zajmujące się montażem i konserwacją dźwigów jak również ich bezpośredni użytkownicy.

Pomagamy również w doborze, dostawie i montażu urządzeń pomagających w przemieszczaniu się osobom niepełnosprawnym.

W ofercie posiadamy także dźwigi towarowe i towarowe małe pomocne głównie w małej gastronomii.
Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

Wychodząc naprzeciw dynamicznemu rozwojowi firm w tym sektorze ciągle poszerzamy asortyment oferowanych towarów oraz wdrażamy elektroniczny system zamówień, co pozwoli na szybką i precyzyjną obsługę naszych klientów.

Atutem Spółki jest szeroki asortyment części i komponentów dźwigowych oraz ich szybka wysyłka do klientów.

Mamy nadzieję, że ciągłe podnoszenie poziomu usług będzie źródłem satysfakcji naszych klientów.

wybierz
doświadczenie

Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.