ue

Części zamienne

Windy osobowe, towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych to urządzenia, które bardzo ułatwiają życie wszystkim osobom. Pozwalają na sprawne przemieszczenia się pomiędzy piętrami w domach wielokondygnacyjnych, biurowcach, hotelach, instytucjach medycznych, na dworcach. Za sprawą części zamiennych do dźwigów umożliwiamy amortyzację wysłużonych wind, jak i urządzeń, które zostały zamontowane niedawno. Proponujemy części zamienne do dźwigów największych producentów.

Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż części i podzespołów do dźwigów osobowych i towarowych produkowanych przez Lift Service S.A. jak i innych producentów. Jako firma powiązana z producentem dźwigów osobowych i towarowych, proponujemy części zamiennie do urządzeń dźwigowych najlepiej dopasowane do poszczególnych typów dźwigów. Oferujemy najwyższej jakości produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Atutem Spółki jest szeroki asortyment części i komponentów dźwigowych oraz ich szybka wysyłka do klientów.

Części zamienne do dźwigów

Dźwigi osobowe oraz towarowe są coraz lepszej jakości, ale jak wszystkie skomplikowane urządzenia czasami ulegają awariom. Żeby przemieszczanie się windą było bezpieczne, sprawne i obywało się bez przestojów, muszą być regularnie serwisowane. Części zamienne do dźwigów osobowych oraz części zamienne do dźwigów towarowych niezbędne są serwisantom, którzy wykonują przeglądy techniczne oraz naprawiają zepsute urządzenia, reagując na błędy oraz zgłoszenia awarii. Części dźwigowe z naszej oferty pozwalają na szybkie przeprowadzenie skutecznej naprawy, wymianę zużytych podzespołów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych i ponowne uruchomienie urządzenia. Osoby i firmy zainteresowane zamówieniem części zamiennych do dźwigów osobowych i towarowych, proszone są o skontaktowanie się z naszymi doradcami.

wybierz
doświadczenie

Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.