ue

Platformy śrubowe pionowe Aritco

NZOZ "Dentis" w Ostrowcu Świętokrzyskim
Aritco 7000, udźwig 410 kg, 2 przystanki, wysokość podnoszenia 4 metry, kabina 1000x1480 mm, instalacja wewnętrzna.

Budynek usług medycznych ul. Słowackiego w Sandomierzu
Dźwig platformowy Aritco typ 7000, udźwig 410 kg, 2 przystanki, przelot na wprost, wysokość podnoszenia 3,4 m, instalacja zewnętrzna.

Przedszkole ul. Pełczyńskiego w Warszawie.
Platforma Aritco 7000, udźwig 500 kg, 2 przystanki, wysokość podnoszenia 2,9 m, wymiar 1000 x 1480 mm, instalacje wewnętrzna.

Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku, powiat Opatów
Platforma Aritco 7000, 3 przystanki, wysokość podoszenia 6,2 m, kabina bez przelotu o wymiarach 1480x1100, szyb zewnętrzny.

Zobacz list referencyjny
[Pobierz]

Przedszkole ul. Siedlecka w Warszawie
Platforma Aritco 7000, udźwig 410 kg, 1000 x 1480 mm, 3 przystanki, przelot pod kątem 90 stopni, drzwi EI60.

Środowiskowy Dom Samopomocy "Roztocze" ul. Wallenroda w Lublinie.
Platforma Aritco 7000, 410 kg, 3 przystanki, wysokość podnoszenia 4 m, instalacja zewnętrzna.

Hala sportowa przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2, ul. Urzędowska w Kraśniku.
Platforma Aritco 7000, 500 kg, 2 przystanki, wymiar podłogi 1100 x 1480 mm, szyb przeszklony, instalacja wewnętrzna.

Gimnazjum w Brzostku, sala gimnastyczna ul. Królowej Jadwigi.
Platforma Aritco typ 7000 o wymiarach 1000 x 1480 mm, udźwig 400 kg, wysokość podnoszenia 4,5 m, 3 przystanki/4 drzwi, szyb przeszkolony.

Dworzec Kolejowy w Kępnie, ul. Dworcowa 11.
Platforma Aritco typ 7000, 3 przystanki, wysokość podnoszenia 9410 mm, udźwig 410 kg, szyb samonośny malowany na kolor RAL 9003.

Platforma Aritco typ 7000, 2 przystanki, wysokość podnoszenia 2240 mm, udźwig 410 kg.

Centrum Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49.
Platforma Aritco typ 7000, 2 przystanki, 3 drzwi, udźwig 400 kg, szyb przeszklony, wysokość podnoszenia 3,6 m.

Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, ul. Komunalna.
Platforma Aritco typ 7000, 2 przystanki, udźwig 410 kg, instalacja zewnętrzna, wysokość podnoszenia 1,5 m.

Przychodnia Rehabilitacyjna w Stężycy, ul. Dęblińska.
Platforma Aritco typ 7000, 2 przystanki, udźwig 410 kg, instalacja zewnętrzna, wymiar pplatformy 1100 x 1480 mm, wysokość podnoszenia 3,2m.

wybierz
doświadczenie

Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

więcej

Komponenty dźwigowe

Części zamienne
do dźwigów osobowych

Działalność firmy Lift Service Komponenty Sp. z o.o. opiera się na sprzedaży części dźwigowych i komponentów do dźwigów, między innymi do dźwigów osobowych. Współpracując z producentem Lift Service S.A. oraz innymi firmami produkujących dźwigi osobowe, dostarczamy najlepszych, nowoczesnych i niezawodnych części zamiennych do dźwigów osobowych oraz komponenty dźwigowe, które pozwalają na sprawne działanie urządzeń. Dźwigi osobowe to obecnie bardzo skomplikowane konstrukcyjnie urządzenia, które wymagają serwisowania, a czasami napraw w przypadku wystąpienia awarii. Żeby podróżowanie windą osobową było zawsze bezpieczne, a działanie urządzenia nie powodowało zbędnych przestojów, muszą być one serwisowane i remontowane z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych do dźwigów osobowych. Od tego zależy poczucie bezpieczeństwa użytkowników, ale i spokój ducha administratorów budynków. Części zamienne do dźwigów osobowych proponowane przez naszą firmę to gwarancja niezawodności. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom dźwigowym serwisanci mogą szybko przeprowadzić skuteczną naprawę, wymienić podzespoły mechaniczne, hydrauliczne i elektryczne w wielu rodzajach wind. Każda firma, która jest zainteresowana współpracą w zakresie zakupu lub regularnych dostaw części zamiennych do dźwigów osobowych, może polegać na doradcach Lift Service Komponenty Sp. z o.o.

Części zamienne
do dźwigów towarowych

Lift Service Komponenty Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą części i komponentów dźwigowych do dźwigów towarowych produkowanych przez Lift Service S.A. oraz innych producentów znanych na rynku. Oferuje części zamienne do dźwigów towarowych niezbędne podczas wykonywania prac serwisowych, naprawczych, po awarii oraz modernizacji. Przede wszystkim firma skupia się na częściach zamiennych do wind towarowych, dźwigów gastronomicznych, wind towarowo-osobowych. Firma, ściśle współpracując z producentami wind towarowych, dba, by części dźwigowe do nich gwarantowały funkcjonalność urządzeń, bezpieczeństwo korzystania z nich oraz zawsze sprawne działanie dźwigów towarowych. Dostarcza części do wind towarowych mechaniczne, elektroniczne, hydrauliczne i inne, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie urządzenia. To pozwala na szybką modernizację, naprawę, remont urządzeń dźwigowych wykorzystywanych np. w przemyśle, logistyce, handlu, rolnictwie. Lift Service Komponenty Sp. z o.o. współpracuje z montażystami i serwisantami wind, w zakresie dostarczania części do dźwigów towarowych gwarantujących ich niezawodność i bezpieczne funkcjonowanie. Komponenty dźwigowe idealnie pasują do urządzeń największych światowych producentów i pozwalają na szybkie przeprowadzenie wszelkich działań mających na celu ich sprawne funkcjonowanie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.