ue

Części zamienne

Windy osobowe, towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych to urządzenia, które bardzo ułatwiają życie wszystkim osobom. Pozwalają na sprawne przemieszczenia się pomiędzy piętrami w domach wielokondygnacyjnych, biurowcach, hotelach, instytucjach medycznych, na dworcach. Za sprawą części zamiennych do dźwigów umożliwiamy amortyzację wysłużonych wind, jak i urządzeń, które zostały zamontowane niedawno. Proponujemy części zamienne do dźwigów największych producentów.

Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż części i podzespołów do dźwigów osobowych i towarowych produkowanych przez Lift Service S.A. jak i innych producentów. Jako firma powiązana z producentem dźwigów osobowych i towarowych, proponujemy części zamiennie do urządzeń dźwigowych najlepiej dopasowane do poszczególnych typów dźwigów. Oferujemy najwyższej jakości produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Atutem Spółki jest szeroki asortyment części i komponentów dźwigowych oraz ich szybka wysyłka do klientów.

Części zamienne do dźwigów

Dźwigi osobowe oraz towarowe są coraz lepszej jakości, ale jak wszystkie skomplikowane urządzenia czasami ulegają awariom. Żeby przemieszczanie się windą było bezpieczne, sprawne i obywało się bez przestojów, muszą być regularnie serwisowane. Części zamienne do dźwigów osobowych oraz części zamienne do dźwigów towarowych niezbędne są serwisantom, którzy wykonują przeglądy techniczne oraz naprawiają zepsute urządzenia, reagując na błędy oraz zgłoszenia awarii. Części dźwigowe z naszej oferty pozwalają na szybkie przeprowadzenie skutecznej naprawy, wymianę zużytych podzespołów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych i ponowne uruchomienie urządzenia. Osoby i firmy zainteresowane zamówieniem części zamiennych do dźwigów osobowych i towarowych, proszone są o skontaktowanie się z naszymi doradcami.

wybierz
doświadczenie

Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

więcej

Komponenty dźwigowe

Części zamienne
do dźwigów osobowych

Działalność firmy Lift Service Komponenty Sp. z o.o. opiera się na sprzedaży części dźwigowych i komponentów do dźwigów, między innymi do dźwigów osobowych. Współpracując z producentem Lift Service S.A. oraz innymi firmami produkujących dźwigi osobowe, dostarczamy najlepszych, nowoczesnych i niezawodnych części zamiennych do dźwigów osobowych oraz komponenty dźwigowe, które pozwalają na sprawne działanie urządzeń. Dźwigi osobowe to obecnie bardzo skomplikowane konstrukcyjnie urządzenia, które wymagają serwisowania, a czasami napraw w przypadku wystąpienia awarii. Żeby podróżowanie windą osobową było zawsze bezpieczne, a działanie urządzenia nie powodowało zbędnych przestojów, muszą być one serwisowane i remontowane z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych do dźwigów osobowych. Od tego zależy poczucie bezpieczeństwa użytkowników, ale i spokój ducha administratorów budynków. Części zamienne do dźwigów osobowych proponowane przez naszą firmę to gwarancja niezawodności. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom dźwigowym serwisanci mogą szybko przeprowadzić skuteczną naprawę, wymienić podzespoły mechaniczne, hydrauliczne i elektryczne w wielu rodzajach wind. Każda firma, która jest zainteresowana współpracą w zakresie zakupu lub regularnych dostaw części zamiennych do dźwigów osobowych, może polegać na doradcach Lift Service Komponenty Sp. z o.o.

Części zamienne
do dźwigów towarowych

Lift Service Komponenty Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą części i komponentów dźwigowych do dźwigów towarowych produkowanych przez Lift Service S.A. oraz innych producentów znanych na rynku. Oferuje części zamienne do dźwigów towarowych niezbędne podczas wykonywania prac serwisowych, naprawczych, po awarii oraz modernizacji. Przede wszystkim firma skupia się na częściach zamiennych do wind towarowych, dźwigów gastronomicznych, wind towarowo-osobowych. Firma, ściśle współpracując z producentami wind towarowych, dba, by części dźwigowe do nich gwarantowały funkcjonalność urządzeń, bezpieczeństwo korzystania z nich oraz zawsze sprawne działanie dźwigów towarowych. Dostarcza części do wind towarowych mechaniczne, elektroniczne, hydrauliczne i inne, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie urządzenia. To pozwala na szybką modernizację, naprawę, remont urządzeń dźwigowych wykorzystywanych np. w przemyśle, logistyce, handlu, rolnictwie. Lift Service Komponenty Sp. z o.o. współpracuje z montażystami i serwisantami wind, w zakresie dostarczania części do dźwigów towarowych gwarantujących ich niezawodność i bezpieczne funkcjonowanie. Komponenty dźwigowe idealnie pasują do urządzeń największych światowych producentów i pozwalają na szybkie przeprowadzenie wszelkich działań mających na celu ich sprawne funkcjonowanie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.