ue

Platformy hydrauliczne pionowe Vimec

Klasztor Mniszek Bosych Zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Dysie
Platforma typ Vimec E07, udźwig 300 kg, wymiar platformy 1460 x 1140 mm, 3 przystanki, szyb samonośny, konstrukcja malowana, z trzech stron wypełniona szkłem przezroczystym.

Biblioteka Pedagogiczna przy ul. Sienkiewicza w Zdunach.
Platforma typ Vimec E07, udźwig 400 kg, wymiar platformy 1400 x 1100 mm, 3 przystanki, szyb samonośny, przeszklony.

Szkoła Podstawowa przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie
Platforma Vimec E07, udźwig 400 kg, 3 przystanki, wymiar platformy 1400 x 1100 mm, 1 szt. drzwi EI60, 2 szt drzwi panoramiczne, szyb przeszklony.

Budynek usługowo-biurowy w Konopnicy k. Lublina
Platforma dla osób niepełnosprawnych zewnętrzna z napędęm hydraulicznym Vimec E 07, udźwig 400kg/ 4 os., prędkość 0,15 m/s, wys. podnoszenia 3,75 m, 2 przystanki/ 2 drzwi, szyb przeszklony, platforma o wym. 1100 x 1400

Teatr Ośrodka Praktyk Teatralnych w Gardzienicach
Platforma dla osób niepełnosprawnych zewnętrzna z napędęm hydraulicznym, udźwig 400kg/ 4 os., prędkość 0,15 m/s, wys. podnoszenia 6,73 m, 3 przystanki/ 6 drzwi, szyb przeszklony, platforma o wym. 1100 x 1400

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska w Żarkach-Letnisko ul. Nadrzeczna 11A
Platforma hydrauliczna pionowa produkcji włoskiej Vimec E07, udźwig 600 kg, prędkość podnoszenia 0,15 m/s, wysokość podnoszenia 3,6 m, 2 przystanki, 2 dojścia, drzwi wychylne, ręcznie otwierane.

Urząd Gminy w Iwkowej
Platforma pionowa typ Vimec E07, udźwig 400 kg, prędkość 0,15 m/s, wysokość podnoszenia 5850 mm, trzy przystanki.

Kino Gwiazda w Kętrzynie ul. Sikorskiego 24A
Platforma pionowa Vimec E07 hydrauliczna, udźwig 400 kg, prędkość 0,15 m/s, wys. podnoszenia 11,49 m, 5 przystanów.

wybierz
doświadczenie

Zapewniamy fachową obsługę, szeroki asortyment dostępnych podzespołów, pomoc w doborze niestandardowych elementów w połączeniu z niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji zamówień.

więcej

Komponenty dźwigowe

Części zamienne
do dźwigów osobowych

Działalność firmy Lift Service Komponenty Sp. z o.o. opiera się na sprzedaży części dźwigowych i komponentów do dźwigów, między innymi do dźwigów osobowych. Współpracując z producentem Lift Service S.A. oraz innymi firmami produkujących dźwigi osobowe, dostarczamy najlepszych, nowoczesnych i niezawodnych części zamiennych do dźwigów osobowych oraz komponenty dźwigowe, które pozwalają na sprawne działanie urządzeń. Dźwigi osobowe to obecnie bardzo skomplikowane konstrukcyjnie urządzenia, które wymagają serwisowania, a czasami napraw w przypadku wystąpienia awarii. Żeby podróżowanie windą osobową było zawsze bezpieczne, a działanie urządzenia nie powodowało zbędnych przestojów, muszą być one serwisowane i remontowane z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych do dźwigów osobowych. Od tego zależy poczucie bezpieczeństwa użytkowników, ale i spokój ducha administratorów budynków. Części zamienne do dźwigów osobowych proponowane przez naszą firmę to gwarancja niezawodności. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom dźwigowym serwisanci mogą szybko przeprowadzić skuteczną naprawę, wymienić podzespoły mechaniczne, hydrauliczne i elektryczne w wielu rodzajach wind. Każda firma, która jest zainteresowana współpracą w zakresie zakupu lub regularnych dostaw części zamiennych do dźwigów osobowych, może polegać na doradcach Lift Service Komponenty Sp. z o.o.

Części zamienne
do dźwigów towarowych

Lift Service Komponenty Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą części i komponentów dźwigowych do dźwigów towarowych produkowanych przez Lift Service S.A. oraz innych producentów znanych na rynku. Oferuje części zamienne do dźwigów towarowych niezbędne podczas wykonywania prac serwisowych, naprawczych, po awarii oraz modernizacji. Przede wszystkim firma skupia się na częściach zamiennych do wind towarowych, dźwigów gastronomicznych, wind towarowo-osobowych. Firma, ściśle współpracując z producentami wind towarowych, dba, by części dźwigowe do nich gwarantowały funkcjonalność urządzeń, bezpieczeństwo korzystania z nich oraz zawsze sprawne działanie dźwigów towarowych. Dostarcza części do wind towarowych mechaniczne, elektroniczne, hydrauliczne i inne, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie urządzenia. To pozwala na szybką modernizację, naprawę, remont urządzeń dźwigowych wykorzystywanych np. w przemyśle, logistyce, handlu, rolnictwie. Lift Service Komponenty Sp. z o.o. współpracuje z montażystami i serwisantami wind, w zakresie dostarczania części do dźwigów towarowych gwarantujących ich niezawodność i bezpieczne funkcjonowanie. Komponenty dźwigowe idealnie pasują do urządzeń największych światowych producentów i pozwalają na szybkie przeprowadzenie wszelkich działań mających na celu ich sprawne funkcjonowanie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.